BREAKING NEWS

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë në Rrëshen, reagon Policia dhe jep detajet e para

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë
x

Gossip

Pak ditë larg fillimit të Superiores, Hygerta Sako ‘lë pa frymë’ me format (Foto)