Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pak ditë më parë solli në jetë djalin e dytë, trashëgimtarja e ‘Top Channel’ bën gjestin e madh për nënat e reja

Postuar: 23/10/2019 - 11:26

Pak ditë më parë, Sara Hoxha u bë nënë për herë të dytë. Trashëgimtarja e Top Channel solli në jetë një djalë duke e bërë London Noorin me vëlla. Sara dhe Ledioni i vendosën djalit emrin Roman, një tjetër emër unik ky i përzgjedhur nga çifti.

Pas lindjes, Sara ka vendosur të bëjë një gjest madhështor për vajzat të cilat janë bërë nëna së fundmi. Me anë të një njoftimi në Instagram, Sara shkruan se do të dhurojë një çantë plot me produkte për bebe.

"Dua të dhuroj një çantë plot me produkte për bebe, ushqime për bebe dhe rroba. Nëse njihni dikë që ka lindur së fundmi dhe ka nevojë për to, më njoftoni", shkruan Sara.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/11/2019 - 21:06

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, habiti opinionin mbrëmjen e sotme, teksa postoi një foto në Instagram, ku shfaqej me ish-bashkëshortin e saj, Aleks Varfaj.

Postuar: 21/11/2019 - 19:45

Ceremonia e rëndësishme e ndarjes së çmimeve “KULT”  këtë vit është në 15 vjetor

Postuar: 21/11/2019 - 17:58

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj është ndarë zyrtarisht me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfa

Postuar: 21/11/2019 - 16:48

Në muajin gusht Alketa Vejsiu zbuloi se këtë vit do të ngjitej në skenën e ‘Festivalit të K

Postuar: 21/11/2019 - 16:25

DJ i famshëm David Guetta dhe e dashura e tij Jessica Ledon, 25 vjet më e re, duket se po shijojn

Postuar: 21/11/2019 - 13:56

Këngëtarja Rozana Radi është shfaqur në një set fotografik për të promovuar linjën e re të veshje

Postuar: 21/11/2019 - 11:30

Arbër Çepani e ka pranuar hapur se është në një lidhje edhe pse nuk e tha emrin e vajzës që i ka