BREAKING NEWS

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i fuqishëm nga Yuri Kim

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i
x

Gossip

Pak ditë më parë zyrtarizoi lidhjen me biznesmenin e njohur, Fjolla Morina ndan publikisht një tjetër gëzim: U shtuam!

Pak ditë më parë zyrtarizoi lidhjen me biznesmenin e njohur,

Pak ditë më parë Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen me Fisnik Sylën, biznesmenin me të cilin u arrestua. Fjolla i bëri një dedikim dashurie Sylës ku shprehej se dashuria e tyre fitoi mbi gjithçka.

"Thone qe 'Ne dashuri fiton kush iken'. Nuk eshte e vertete. Ne dashuri fiton ai/ajo qe rri. Dashuria nuk eshte e lehte! Ne dashuri duhet te dish te ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet . Ndonjehere dashuria ve ne dyshim gjithcka qe ti ke besuar por kur dashuria eshte e vertet ateher ajo eshte ne gjendje te superoj cdo veshtiresi cdo pengese sepse dashuria fiton mbi gjithcka. Ne ne cdo pengese fituam njeri tjetrin. Te dua", shkruante Fjolla.

Sot Fjolla dhe Fisniku kanë mirëpritur të lumtur një pjesëtar të ri në familje. “Jena shtu”, shkroi Fjolla krahas videos ku shfaqej një qenushe.

Çifti vendosi ta quante qenushen Bella.

Pak ditë më parë zyrtarizoi lidhjen me biznesmenin e njohur,

Më të lexuarat