BREAKING NEWS

Humb betejën me koronavirusin 59-vjeçari nga Tepelena, kishte probleme me frymëmarrjen dhe temperaturë të lartë

Humb betejën me koronavirusin 59-vjeçari nga Tepelena, kishte
x

Gossip

Pak ditë para lindjes së bebes, Arbana Osmani nuk i ndahet punës dhe paralajmëron surpriza

Pak ditë para lindjes së bebes, Arbana Osmani nuk i ndahet punës

Moderatorja Arbana Osmani edhe pse për pak ditë do të bëhet nënë për herë të dytë, nuk e lë pas dore punën. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke punuar për një projekt të ri.

“Projekt i ri në krijim e sipër”, ka shkruan Arbana në foton e fundit në Instastory.

Nuk duhet për çfarë bën fjalë projekti por, nga përgjigja e saj kuptuam se e paska në plan diçka në të ardhmen e afërt madje. Pak ditë më parë ajo tha se së shpejti do të hapë një restorant.

Pak ditë para lindjes së bebes, Arbana Osmani nuk i ndahet punës