BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Gossip

Pak kohë më parë ndërroi jetë, këngëtarja shqiptare përlot rrjetin me dedikimin për të ëmën e ndjerë (Foto)

Pak kohë më parë ndërroi jetë, këngëtarja

Humbja e një prindi është një nga fatkeqësitë më të mëdha e ngjarjet më të rënda që mund të të ndodhë në jetë. Jeta vazhdon, por asnjëherë njësoj pa ta.

Fatkeqësisht, këngëtarja Melinda Ademi ka humbur dy vite më parë nënën e saj, që u nda herët nga jeta. E pikëlluar nga kjo humbje, Melinda vendosi të qëndronte pak larg muzikës e publikut, për të mbledhur të gjitha forcat e saj e për t’u rikthyer më e fortë se kurrë.

Në ditë si këto, këngëtarja e kujton të ëmën me mall e me dhimbje, ndërsa fjalët e Melindës na i mbushën sytë me lot. Krahas një fotoje të vjetër me të ëmën nga fëmijëria, Melinda shkruan:

“Gëzuar Ditëlindjen mami. Kanë kaluar pothuajse dy vite pa ty, u prefsh në paqe. Dashuria ime për ty është e pafundme”

Nëna është personi më i pazëvendësueshëm në jetë ndaj nëse jeni me fat që ende e keni pranë jush, thjesht telefonojeni tani për ta pyetur si është dhe për t’i treguar që e doni shumë. Ndonjëherë për fat të keq, ia kuptojmë vlerën njerëzve në jetën tonë vetëm kur nuk i kemi më, ndërsa jetojmë përgjithmonë me kujtimin e tyre derisa mbyllim sytë edhe vetë.