BREAKING NEWS

Zbulohet emri, kush është zyrtari i lartë që do të zëvendësojë ambasadoren Yuri Kim

Zbulohet emri, kush është zyrtari i lartë që do të
x
BREAKING NEWS

Kush do donte ta vriste Sali Berishën? Ervin Karamuço hedh dyshime të forta: Ekziston mundësia që Gerti Shehu të jetë përdorur nga...

Kush do donte ta vriste Sali Berishën? Ervin Karamuço hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

Nisin procedurat për largimin e ambasadores Yuri Kim, zbardhet njoftimi i minutës së fundit

Nisin procedurat për largimin e ambasadores Yuri Kim, zbardhet njoftimi i
x
BREAKING NEWS

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me Shqipërinë

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë të DASH

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë
x
BREAKING NEWS

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e rëndësishëm Rezart Taçin

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë! Shënoi emrin te rekordmenët e katërkëndëshit në botë, ndahet nga jeta parakohe legjenda e portës shqiptare (Emri+Foto)

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë!
x

Gossip

Pak orë para nisjes së spektaklit, mamaja e Ledrit 'i qëndis' Sarës mesazhin më të ëmbël (Foto)

Pak orë para nisjes së spektaklit, mamaja e Ledrit 'i

Mamaja e Ledri Vulës, Xheraldina, na tregon vazhdimisht në rrjete sociale ç’marrëdhënie të mirë ka me nusen e djalit të saj, Sarën.

Madje, Xheraldina as dëshiron ta konsiderojë “nuse” Sarën sepse siç ka thënë më herët, e sheh si vajzën e saj. Me dëshirë të madhe, Xheraldina e ndihmon çiftin me të voglën dhe e shijon pafund kohën me mbesën e saj.

Në llogarinë e saj në Instagram nuk mungojnë fotot e videot e Poem, por shpesh shohim edhe dedikime për Sarën. Xheraldina s’lë festë e rast pa i uruar, madje ndonjëherë poston foto të sajat me Poem thjesht sepse i pëlqejnë. Me pak fjalë, është “vjehrra perfekte”.

Sara do të nisë tashmë eksperiencën e saj në “Dancing With the Stars” dhe gjithçka që i duhej ishe ky mesazh nga Xheraldina, që krahas një fotoje të Sarës në llogarinë e saj në Instagram shkroi:

“Sonte dhe netët në vazhdim, ji e guximshme, e bukur, e lirë si zog. Thjesht fluturo, thjesht bëhu vetvetja zemra e Ninit.”

“Niniiii”- ia ka kthyer Sara, siç i thërret ajo mamasë së Ledrit. Gjithashtu, komentin e shoqëroi me disa emoji zemrash të bardha.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by xheraldina (@xheraldina)