Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pak para dasme Stresi dhe Kejsi marrin vendimin drastik

Postuar: 25/09/2018 - 17:24

Reperi i njohur Stresi prej disa kohësh bëri publike lidhjen e tij me bukuroshen Kejsi, e cila jeton në Kanada. Megjithëse e kishin mbajtur larg syrit të mediave, çifti ishte kurorëzuar me martesë në fshehtësi dhe shumë shpejt po mendonin të mbanin një ceremoni për të festuar.Mirëpo, mesa duket mes tyre kanë lindur problemet. Pak para ceremonisë së martesës, Stresi ka vendosur të mos e ndjekë më partneren e tij në Instagram, ndërkohë që Kejsi për shkak të xhelozisë, nuk e ndiqte Stresin prej kohësh.

Ata kanë fshirë çdo gjë që ka lidhje me njëri-tjetrin dhe ende nuk dihet nëse kjo është diçka momentale apo një vendim që askush prej të dyve nuk do ta kthejë pas.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/02/2019 - 23:46

Shën Valentini për balerinën Klaudia Pepa ishte goxha i ngrohtë, të paktën kështu tregohej nga vetë Klaudia nga foto që postoi në rrjetet sociale.
 

Postuar: 15/02/2019 - 16:53

Ajo po i përdor format e saj vrasëse për të promovuar linjën e saj të rrobabanjove prandaj 23 v

Postuar: 15/02/2019 - 15:24

Këngëtarja Rezarta Shkurta është mjaft aktive në rrjetet sociale, ndonëse prej kohësh nuk ka sjel

Postuar: 15/02/2019 - 11:41

Emina Cunmulaj është një prej modeleve më të njohura shqiptare, e cila ka arritur goxha famë edhe

Postuar: 15/02/2019 - 09:20

Është dashur të vinte dita e Shën Valentinit që më në fund Baby G të na prezantonte me partnerin