Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pak para nisjes së koncertit të madh të Capital T, daja i tij bën gjestin e bukur për nipin (FOTO)

Postuar: 20/09/2019 - 16:14

Vetëm pak orë na ndajnë nga nisja e koncertit gjigant që Capital T do të mbajë në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë.

Në profilin e tij në Instagram, këngëtari tregoi se ishte më gati se kurrë për koncertin që e kishte ëndërruar gjatë gjithë jetës së tij.
Sigurisht që në skenë me Capital-in s’mund të mungonte daja i tij, Besniku i 2po2, i cili pak para koncertit ka bërë gjestin e bukur për nipin.
 
Besniku ka publikuar në Instagram një foto të vjetër  me Trimin, ku kanë pozuar shumë vite më parë kur Trimi ishte në moshë të vogël, duke i treguar kështu mbështetjen e tij.
 
“Koha Flutoron Shpejt ´ Në Foto me Nipin Tem @truekapo Në Fillim Të 90 – tave. “Timecapsule” Fluturon Sonte Me Trimin Në Tiranë, have fun “-janë fjalët e tij krahas fotos.
 
Koncerti nis sonte në orën 19:19 dhe ju sugjerojmë të mos mungoni, pasi do të jetë një spektakël i vërtetë!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 21:19

Këngëtari i suksesshëm, Alban Skenderaj së fundmi ndodhet në Itali së bashku me familjen e tij. Pas koncertit në Firenze, të shtunën Albani do të mbajë një koncert në teatrin Aglianes.

Postuar: 14/10/2019 - 18:07

Këngëtarit Ergi Dini është ndarë ka jeta para dy vitesh duke lënë pas një dhimbje të madhe e sido

Postuar: 14/10/2019 - 17:29

Këngëtarja koreane e popit, Sulli ka vdekur në moshën 25 vjeçare.

Postuar: 14/10/2019 - 16:49

Kryeministri, Edi Rama së fundmi është angazhuar në filmin “I Love Tropoja” ku shfaqe

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Megjithëse numëron rreth 35 milionë fansa në Instagram, një numër që është rritur shumë shpejt, D

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Ermal Mamaqi na ka treguar s se filmi i tij i ri ‘I love Tropoja’ është gati dhe shum

Postuar: 14/10/2019 - 14:12

Përmes një postimi në Facebook kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli na solli disa pamje mbreslënëse nga