Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pak pas lindjes së djalit, Almeda Abazi jep lajmin e madh për fansat

Postuar: 24/05/2019 - 17:07

Ajo ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të parë dhe nuk ka kaluar shumë kohë për të na dhënë një tjetër lajm të madh.

 
Bëhet fjalë për karrierën muzikore të Almeda Abazit, e cila sot për sot është  një nga këngëtaret më të dëgjuara në Lindjen e Mesme.
 
“Alabama” titullohet kënga e saj e fundit në bashkëpunim me këngëtarin turk Burak Yeter, e cila është kënga e dytë më e dëgjuar në Itunes në shtetin e Uzbekistanit. Kënga e saj renditet mbi projektet muzikore të artistëve të njohur si Adele apo Coldplay.
 
Lajmin e ka dhënë vetë Almeda në Instagram, ku tregon renditjen e këngës së saj. Me sa duket bukuroshja shqiptare ka një arsye tjetër për të festuar pas lindjes së vogëlushit.Almeda Abazi dhe partneri Tolgahan e pagëzuan djalin me emrin Efehan dhe këtë e zbuluan disa javë para se ai të vinte në jetë!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 15:03

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kishin 13 vite bashkë dhe adhuroheshin si çift nga fansat e tyre, të cilët janë të shumtë. Nora dhe Roberti ishin dy perfeksione fizike dhe mjaft të suksesshëm në karrierat respektive.

Postuar: 15/09/2019 - 14:53

Këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij Chrissy Teigen, janë një ndër çiftet më të komentua

Postuar: 15/09/2019 - 14:02

Brunia bukuroshe, Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar nga lidhja me Stresin, e cila përfund

Postuar: 15/09/2019 - 12:16

Spikerja e njohur e lajmeve në ‘Tv Klan’, Anjola Hamzaj është bërë së fundmi nënë e d

Postuar: 15/09/2019 - 10:20

E sotmja është një ditë e rëndësishme dhe e veçantë njëkohësisht për këngëtaren e mirënjohur Albë

Postuar: 14/09/2019 - 22:51

Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të diskutuara në media.