BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

Pak vite në treg por hyri rrufeshëm dhe sot bën namin, e njihni kush është artistja e njohur 20 vite më parë (FOTO)

Pak vite në treg por hyri rrufeshëm dhe sot bën namin, e njihni

Ajo hyri rrufeshëm në tregun muzikor shqiptarë me hitin “Columbiana” dhe që pas saj të gjithë këngët e saj rezultojnë ndër më të dëgjuarat dhe klikuarat në vend.

Pak vite në treg por hyri rrufeshëm dhe sot bën namin, e njihni

Bëhet fjalë për reperen Tayna. Edhe pse shumë nuk e dinë, ajo ka dalë në televizion që fëmijë, shumë vite më parë në konkurse këndimi, por jo në rap dhe videot vërtetojnë edhe talentin e këngëtares.

Pak vite në treg por hyri rrufeshëm dhe sot bën namin, e njihni

Por jo vetëm për muzikën, ajo është e komentuar shumë edhe për pamjen e saj dhe ndryshimet në fizik duke qenë se në rrjet qarkullojnë pamje të saj të viteve më parë.

Pak vite në treg por hyri rrufeshëm dhe sot bën namin, e njihni

Por Tayna ka treguar se ky nuk është aspak një problem i saj pasi ka shpërndarë vetë herë pas here foto nga fëmijëria. Siç është edhe foto më lart ku ajo shfaqet me një ndër shoqet e saj më të mira. “Ke thyer rekord për shoqërinë më të gjatë”, shkruan këngëtarja.

Pak vite në treg por hyri rrufeshëm dhe sot bën namin, e njihni