BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Gossip

“Paloma është zjarri i shtëpisë”/ Ish-konkurrenti i ‘Big Brother’ komenton banorët VIP dhe zbulon arsyen përse Iliri nominoi Beniadën: Vetëm prej...

“Paloma është zjarri i shtëpisë”/

Ish-konkurrenti i ‘Big Brother’, Toros Shahnaian komentoi sot në emision ‘Shqipëria Live’ banorët e VIP të shtëpisë më të famshëm në Shqipëri. Ai gjithashtu është edhe mik i balerinit të njohur, Ilir Shaqiri.

Sipas Toros, ka shumë banorë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” që kanë tre javë që po flenë dhe nuk po bëjnë asgjë.

“Paloma është zjarri i shtëpisë”/

Duke komentuar disa prej banorëve, Shahnaian tha se “Paloma është zjarri i shtëpisë, ndërsa Beniada vajza evropiane”.

Ndërsa i pyetur në lidhje me nominimet që bëri miku i tij, Iliri, mbrëmjen e djeshme, ish-konkurrenti i “Big Brother” tha se “Beniadën e ka nominuar vetëm prej bashkëshortes”, për asgjë tjetër.

“Paloma është zjarri i shtëpisë”/

Më të lexuarat