BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x

Gossip

Paloma i lë pa fjalë konkurrentët e ‘Big Brother VIP’, tregon për herë të parë përplasjen e saj me Edi Ramën: Nuk u transmetua asnjëherë në ekran! Më pas më dërgoi këtë mesazh!

Paloma i lë pa fjalë konkurrentët e ‘Big Brother

Konkurrentët e ‘Big Brother VIP’ me mini-intervistat që i kanë zhvilluar njëri-tjetrit kanë zbuluar shumë detaje të pathëna ngas jeta e tyre personale dhe profesionale.

Një ndër konkurrentet që nxit më shuëm debate brenda shtëpisë, gazetarja Paloma i ka habitur të gjithë teksa ka treguar një histori që sipas saj nuk është transmetuar asnjëherë në ekran.

Ajo ka rrëfyer se ka qenë në vit të dytë në gjimnaz dhe teksa kishte provuar të merrte një përgjigje nga Edi Rama ai i kishte bërë një koment të pakëndshëm.

“Rama m’tha ik se të preva kokën, nuk është transmetuar asnjëherë”, tha Paloma.

Po ashtu ajo tregoi se pas kësaj ngjarje, Edi Rama i kishte dërguar një mesazh në shenjë pendimi dhe faljeje, ku ndër të tjera gazetarja tha se i kishte shkruar:

“Më vjen keq për atë që ndodhi, ngarkesa elektorale. Përqafime Edi Rama”

Më tej ajo shtoi se këtë mesazh iu kishte treguar dhe kolegëve të saj, të cilët nuk e kishin besuar derisa e kishin parë me sytë e tyre.

Përsa i përket jetës së saj personale, ajo përpiqet që brenda mureve të shtëpisë të jetë ajo Paloma e fortë që kemi parë gjithmonë, mirëpo një gjë e tillë nuk është e mundur kur bëhet fjalë për motrën e saj të ndjerë.

Paloma rrëfeu së fundmi se motra e saj ka humbur luftën me kancerin e gjirit në një moshë shumë të re.

‘’Iku kaq e re… nëse do më thoshin të zgjidhja do vendosja që të ikja une dhe ajo të qendronte. Ajo e donte kaq shumë jetën’’,- tha ajo e përlotur.

Më të lexuarat