BREAKING NEWS

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të Kosovës", përplaset keq analisti i njohur me Kreshnik Spahiun

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të
x
BREAKING NEWS

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve në emision live: Pusho mos bëj zhurmuesin

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve
x
BREAKING NEWS

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe shpërthejnë bombë molotov në kufi

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe
x
BREAKING NEWS

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i sigurisë del me deklaratën e fortë: Objektivi kryesor i Serbisë është zhbërja e Kosovës

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra ndaj kryeministrit të Kosovës, ja skema që po përdor në situatën e tensionuar në Veri

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra
x
BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x

Gossip

Prapaskenat në BBV/ Çfarë i dha në duar DJ i ftuar banores së “Big Brother VIP”? FOTO

Prapaskenat në BBV/ Çfarë i dha në duar DJ i ftuar banores

Një tjetër video e shkëputur brenda shtëpisë së Big Brother Vip po bën namin në rrjet.

Pas aludimeve se gjyshja e Deas i dha diçka mbesës së saj, e cila më pas rezultoi të ishte veçse një kartopecetë, një tjetër i ftuar brenda shtëpisë “ka thyer rregullat”.

Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale shihet se si DJ i ftuar për të performuar brenda shtëpisë i ka dhënë diçka në dorë Nitës.Nuk dihet ende se çfarë mund të jetë, apo mos vallë ndonjë mesazh nga jashtë?!

Me gjasa Dj nuk i ka dhene asgjë, por nga këndi i kamerës, krijohet një iluzon optik.

Prapaskenat në BBV/ Çfarë i dha në duar DJ i ftuar banoresPrapaskenat në BBV/ Çfarë i dha në duar DJ i ftuar banores