Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pamjet/ I zhytur mes femrave të zhveshura, djali i deputetit të PS skena të nxehta në jaht

Postuar: 16/07/2019 - 20:08

Djali i deputetit socialist Fidel Ylli është shfaqur mes femrave të zhveshura.

Ai ka publikuar klipin e tij të parë, ku duket i rrethuar nga femrat.

Ajo çfarë bie në sy në klip është se vajzat e zhveshura drastikisht i kanë dhënë një atmosferë shumë të nxehtë klipit, një pjesë e të cilit është xhiruar mbi jaht.

“Big Cruz” e ka quajtur veten në art, i biri i Yllit.

Ai është rritur në Amerikë dhe është rikthyer në Shqipëri për të bërë bujë me këtë klip.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 12:18

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora është tronditur nga një tjetër ngjarje e rëndë pas vdekjes së 5 fansave në koncertin e përbashkët me këngëtarin Soolking në Algjeri dy ditë më parë.

Postuar: 24/08/2019 - 11:25

Adelina Ismaili, e ftuar në emisionin ‘Pressing’ të televizionit T7 ka folur për herë

Postuar: 24/08/2019 - 10:35

Meghan dhe Princ Harry kanë kaluar muajt e fundit duke emëruar anëtarët e rinj të stafit të tyre

Postuar: 24/08/2019 - 10:12

Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së t

Postuar: 24/08/2019 - 10:01

Mbrëmjen e djeshme 5 persona humbën jetën në Algjeri pas një incidenti gjatë koncertit të reperit

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.