BREAKING NEWS

Dy muaj nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit, sizmiologu qetëson qytetarët pas lëkundjeve të sotme

Dy muaj nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit, sizmiologu
x

Gossip

Pamjet/ I zhytur mes femrave të zhveshura, djali i deputetit të PS skena të nxehta në jaht

Pamjet/ I zhytur mes femrave të zhveshura, djali i deputetit të PS

Djali i deputetit socialist Fidel Ylli është shfaqur mes femrave të zhveshura.

Ai ka publikuar klipin e tij të parë, ku duket i rrethuar nga femrat.

Ajo çfarë bie në sy në klip është se vajzat e zhveshura drastikisht i kanë dhënë një atmosferë shumë të nxehtë klipit, një pjesë e të cilit është xhiruar mbi jaht.

“Big Cruz” e ka quajtur veten në art, i biri i Yllit.

Ai është rritur në Amerikë dhe është rikthyer në Shqipëri për të bërë bujë me këtë klip.