BREAKING NEWS

Kërkohet dëshmia e Shkëlzen Berishës, SPAK merr vendimin për gjyqin ndaj Fatmir Mediut

Kërkohet dëshmia e Shkëlzen Berishës, SPAK merr vendimin
x
BREAKING NEWS

BE demaskon “zarin” e Berishës, Gazment Bardhi drejt përjashtimit nga PD për shkeljen e statutit, mashtrimit të aleatëve dhe mbështetje të linjës anti-amerikane të Berishës

BE demaskon “zarin” e Berishës, Gazment Bardhi drejt
x
BREAKING NEWS

Ja si Sali Berisha pritet të marrë me vete në “listën e zezë” Ilir Metën, Gazment Bardhin dhe 26 deputetë të tjerë, zbardhen prapaskenat e bujshme nga mesazhi i SHBA

Ja si Sali Berisha pritet të marrë me vete në “listën
x
BREAKING NEWS

McGonigal vetëdeklarohet fajtor dhe pranon aferat me Edi Ramën para gjykatëses Kotelly, sot ish-agjenti i FBI paraqitet në gjykatën e Uashingtonit, rendohen pozitat e kryeministrit shqiptar

McGonigal vetëdeklarohet fajtor dhe pranon aferat me Edi Ramën para
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Ja pse Ilir Meta dhe Sali Berisha po sulmojnë prokurorët e SPAK dhe si emrat në ‘listat e zeza’ nga SHBA po shkaktojnë “gjëmën” në Shqipëri

Fatos Klosi: Ja pse Ilir Meta dhe Sali Berisha po sulmojnë prokurorët
x
BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x

Gossip

Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit/ Ermal Fejzullahu i heq llastikun tufës me para, çfarë nuk u pa nga dasma madhështore e Kleas dhe Elgitit

Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit/ Ermal Fejzullahu i heq llastikun

Mesditën e së dielës që lamë pas Klea dhe Elgiti i thanë “Po” përgjithmonë njëri-tjetrit. Në një ceremoni përallore mes njerëzve të shpirtit, çifti më i njohur i shoëbizit festuan dhe kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në dasmë.

Nga videot e publikuara nga dasmorët zbuluam se ishte një dasmë magjike, ku përveç të ftuarve ata që kishin kërcyer dhe kënduar më tepër, ishin pikërisht çifti.

Mes familjarëve, sigurisht që kishte edhe shumë të ftuar “Vip” dhe siç ju e dini që Klea dhe Elgiti kanë miq njësoj si vetë ata, me shpirt artisitik.

Një prej tyre ka qenë dhe këngëtari Ermal Fejzullahu, ku përveçse “ngriti peshë” dasmën me këngët e tij, nuk anashkaloi as traditën. Ashtu si dhe zakoni e do, Ermali është parë teksa ka hequr “llastikun parave” dhe ja ka hedhur çiftit teksa ishin duke kërcyer.