Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Gossip

Pamjet që po thyejnë rrjetin! E zë kolla gjatë xhirimeve, ‘sulmohet’ prezantuesja e njohur shqiptare

Pamjet që po thyejnë rrjetin! E zë kolla gjatë xhirimeve,

Prezantuesja e motit Alba Hoxha ka ndarë një video komike në rrjete sociale të cilën e ka inskenuar duke iu përshtatur situatës aktuale ku koronavirusi po infekton çdo ditë e më shumë njerëz.

Alba në videon e saj teksa prezanton motin inskenon një pjesë ku e zë kolla ndërsa njerëzit që ndodhen aty pranë e kanë gjuajtur me këpucë dhe sende.

Kjo video ka shkaktuar mjaft të qeshura në rrjetin social, ndërsa ka marrë komente pozitive nga ndjekësit e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Më të lexuarat