BREAKING NEWS

E rëndë/ Po bënte not, ndërron jetë papritur 53-vjeçari! Policia jep detajet nga ngjarja. Dyshohet se…

E rëndë/ Po bënte not, ndërron jetë papritur
x
BREAKING NEWS

Falsifikimi i rezultatit në zgjedhje, Policia del me njoftim zyrtar

Falsifikimi i rezultatit në zgjedhje, Policia del me njoftim zyrtar
x
BREAKING NEWS

“Jemi përballë eventit të madh”, Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm për Shqipërinë: Varet nga Rama dhe...

“Jemi përballë eventit të madh”, Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

“Thika pas kurrizit”, Braçe tregon arsyet pse u largua nga qeveria e përplasjet me Ramën: S'kishte vend për dy

“Thika pas kurrizit”, Braçe tregon arsyet pse u largua nga
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur italian paralajmëron planin e frikshëm të Kinës që po alarmon NATO: Pas Putinit, ja “tërmeti” që do të shkaktojë Xi Jinping 

Gazetari i njohur italian paralajmëron planin e frikshëm të
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë? Spartak Ngjela lëshon paralajmërimin ‘bombë’

Çfarë pritet të ndodhë? Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-volejbollisti i Kombëtares (EMRI)

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-volejbollisti i Kombëtares
x
BREAKING NEWS

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon menjëherë policia dhe zbardh detajet zyrtare: Lënda plasëse ishte vendosur në …

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon
x

Gossip

Pamjet që po thyejnë rrjetin! Ndodh në mes të emisionit, personazhi i njohur ndërpret papritur intervistën, ja çfarë e detyroi

Pamjet që po thyejnë rrjetin! Ndodh në mes të emisionit,

Kim Kardashian ishte e ftuar në emisionin “The Tonight Shoë” me Jimmy Fallon të martën, ku për një moment iu desh që të ndërpriste intervistën pasi djemtë e saj po bënin zhurmë. Ylli me famë botërore kishte marrë me vete djemtë 6 dhe 3 vjeçar.

Pak minuta pasi filloi intervista, Jimmy e ndërpreu Kim-in për të thënë: “Po dëgjoj fëmijë”. Themeluesja e SKIMS më pas iu drejtua djemve të saj Saint dhe Psalm, të cilët ishin ulur në audiencë: “Djema, a mund të ndaloni? Kjo është hera juaj e parë në punë me mua”

Pas paralajmërimit të parë, Kardashian vazhdoi të bisedonte me prezantuesin, përpara se të ndalonte edhe një herë. Pak çaste më vonë, ajo iu drejtua përsëri fëmijëve të saj dhe tha: “Djema seriozisht, duhet të shkoni”.