BREAKING NEWS

Goditi agresorin që qëlloi kreun e opozitës, policia ndalon 2 truproja të Berishës

Goditi agresorin që qëlloi kreun e opozitës, policia ndalon 2
x
BREAKING NEWS

“Isha 10 metra larg, kur dëgjuam incidentin...”/ Neutralizoi agresorin që goditi Berishën, Erzen Breçani rrëfen momentin e ndërhyrjes: Lëvizje të dyshimta u kapën në oborrin e PD-së para protestë, por...

“Isha 10 metra larg, kur dëgjuam incidentin...”/ Neutralizoi
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Flamur Noka zbulon prapaskenat: Kam informacione të sigurta që tregojnë se...

Sulmi ndaj Berishës, Flamur Noka zbulon prapaskenat: Kam informacione
x
BREAKING NEWS

“Rrezikojmë të shkojmë në luftë civile”, Jozefina Topalli bën paralajmërimin e fortë: Uroj të reflektojmë, pasi...

“Rrezikojmë të shkojmë në luftë civile”,
x
BREAKING NEWS

"Gerti Shehu i infiltruar"/ Deklarata e fortë e deputetit të PD-së: Ja pse prokuroria ka lëshuar një dokument informal

"Gerti Shehu i infiltruar"/ Deklarata e fortë e deputetit të
x
BREAKING NEWS

Dhuna ndaj Berishës/ Klodiana Lala zbardh detaje tronditëse: Autori ka precedentë për plagosje, në momentin e sulmit dyshohet se ka pasur me vete...

Dhuna ndaj Berishës/ Klodiana Lala zbardh detaje tronditëse: Autori ka
x
BREAKING NEWS

“Ishte për t’u bërë”/ Dhunoi Sali Berishën, Klodiana Lala zbardh detaje të forta nga biseda e truprojës me autorin

“Ishte për t’u bërë”/ Dhunoi Sali
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Sali Berishës, reagon ashpër Ambasada Britanike: Dhuna nuk ka vend në demokraci, mbështesim...

Sulmi ndaj Sali Berishës, reagon ashpër Ambasada Britanike: Dhuna nuk
x

Gossip

Pamjet virale! Ermal Fejzullahu “argëtohet” me kërcimtaret në sy të gruas, por Ariana habit me reagimin e saj (Video)

Pamjet virale! Ermal Fejzullahu “argëtohet” me kërcimtaret

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar. Bashkëshortja e këngëtarit është mjaft popullore në rrjetet sociale ku numëron më shumë se 200 mijë ndjekës.

Së fundmi, çifti kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një situatë ku janë përfshirë. Teksa kanë marrë pjesë në ditëlindjen e e një miku të afërt, Ermali e ka shijuar në maksimum atmosferën duke i lejuar vetes në sy të partneres të “argëtohet” me kërcimtaret e ftuara.

Në videon e bërë virale shihet Fejzullahu i ulur në mes dhe vajzat që i kërcejnë rrrotull. Sigurisht nuk kishte si të mungonte reagimi i Arianës, e cila pasi bën një mimikë të “acaruar” zgjedh të bashkohet me kërcimtaret.

Kujtojmë që Ermali dhe Ariana janë prindër të katër fëmijëve të cilët i shohim shpesh në rrjete sociale: Arti, Buna, Era dhe më e vogla, Ana. Vogëlushja erdhi në jetë në shtator të vitit 2019. Asokohe Ariana u shpreh se nuk ka mbaruar me kaq, pasi dëshiron që ta bëjë djalin me një vëlla.

Më të lexuarat