BREAKING NEWS

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të reformës në drejtësi, Meta-Berisha dyshja më e shqetësuar

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të
x

Gossip

“Pandemia 'përfundon' kur duan politikanët”, këngëtarja e njohur shqiptare publikon foton dhe plas deklaratën e papritur

“Pandemia 'përfundon' kur duan politikanët”,

Ndalimi i organizimit të dasmave dhe koncerteve për shkak të pandemisë së koronavirusit ka goditur rëndë edhe buxhetin e këngëtareve shqiptare.

Nisur nga kjo situiatë, këngëtarja Rovena Stefa ka shprehur pakënaqësitë e saja përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ajo ka marrë shkas nga tubimet e fushatave politike dhe ‘i ka thumbuar’ ata për rrezikun ndaj pandemisë.

Përmes një postimi në Instagram, Rovena ka theksuar se ‘pandemia përfundon kur duan politikanët’.

Kujtojmë që fushata zgjedhore është duke nxitur artistët që të reagojnë për shkak të anulimit të dasmave, me qëllim të parandalimit të pandemisë.

“Pandemia 'përfundon' kur duan politikanët”,