BREAKING NEWS

Blindohet Kombinati, Rama: Ushtria nuk do të lejojë makina në treg, tunel higjienik dhe largohen ambulantët

Blindohet Kombinati, Rama: Ushtria nuk do të lejojë makina në
x

Gossip

Paniku i virusit që po përhapet me shpejtësi/ Coronavirus ndikon dhe në javën e modës; Armani merr vendimin drastik për sfilatën, e pazakontë si u organizua (Video)

Paniku i virusit që po përhapet me shpejtësi/ Coronavirus ndikon

Paniku i virusit që po përhapet në të gjithë botën duket se ka ndikuar dhe në javën e modës në Milano. I vetmi që mori vendimin drastik për sa i përket sfilatës së 2020-s ishte Georgio  Armani.  

Ai shfaqi modelet e reja dhe trendet që do të sjelli marka Armani në një sallë të mbyllur dhe bosh pa asnjë influencër apo personazh të njohur të botës së modës.

Ngjyra dominuese e kësaj sfilite ishte e zeza dhe printet e ndryshme që bënin ndryshimin.

E gjitha kjo për shkak se numri i rasteve të infektuara në Itali është rritur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mr Armani with his models wearing the #GiorgioArmani Women’s FW20-21 fashion show collection. #MFW Credits: @stefanoguindani @sgpitalia

A post shared by Giorgio Armani (@giorgioarmani) on