BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Gossip

“Para meje bën gjeste me tjetrën”, Keisi nxjerr videon dhe i thotë të gjitha për ndarjen nga Stresi

“Para meje bën gjeste me tjetrën”, Keisi nxjerr videon dhe

Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së tyre të papritur. Lajmin i ndarjes u zbulua kur Keisi fshiu fotot me Stresin, hoqi mbiemrin e tij nga bio i saj dhe gjithashtu e hoqi reperin nga Instagrami.

Pas ndarjes së tyre të gjithë ishin kureshtar mbi arsyet që i çuan Stresin dhe Keisin në këtë vendim. Arsyet i ka zbuluar vetë Keisi me anë të një videoje në Instastory ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Kidës "Merri krejt", me anë të cilës duket se po përcjell një mesazh.

“Pernime ti pe tepron teper. Para meje po bon gjeste me tjetren.Po xheloze sun um bon ton jetes. Edhe kur tkom pas njejt si me kon vetem. Pse perlahesh e bertet. Ku krejt fajet i ki vet. Se kem mujt me kon perfekt na", dëgjohet në sfondin e videos së Keisit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on