Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Para meje bën gjeste me tjetrën”, Keisi nxjerr videon dhe i thotë të gjitha për ndarjen nga Stresi

Postuar: 24/08/2019 - 10:12

Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së tyre të papritur. Lajmin i ndarjes u zbulua kur Keisi fshiu fotot me Stresin, hoqi mbiemrin e tij nga bio i saj dhe gjithashtu e hoqi reperin nga Instagrami.

Pas ndarjes së tyre të gjithë ishin kureshtar mbi arsyet që i çuan Stresin dhe Keisin në këtë vendim. Arsyet i ka zbuluar vetë Keisi me anë të një videoje në Instastory ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Kidës "Merri krejt", me anë të cilës duket se po përcjell një mesazh.

“Pernime ti pe tepron teper. Para meje po bon gjeste me tjetren.Po xheloze sun um bon ton jetes. Edhe kur tkom pas njejt si me kon vetem. Pse perlahesh e bertet. Ku krejt fajet i ki vet. Se kem mujt me kon perfekt na", dëgjohet në sfondin e videos së Keisit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 17:37

Këngëtari Flori Mumajesi së fundmi ai ka publikuar këngën e tij më të re ‘Thjesht të du’ e cila është pritur shumë mirë nga fansat.

Postuar: 18/11/2019 - 15:37

Shkrimtari dhe autori i këngëve shumë i njohur Agim Doçi së fundmi i është shtuar listës së pakën

Postuar: 18/11/2019 - 15:19

Mbrëmë u inagurua stadiumi më i ri në Shqipëri “Air Albania Stadium” me përballjen e

Postuar: 18/11/2019 - 14:37

Shumë mund të jenë skeptik, nëse mund të bëhesh i pasur me punë, kjo gjë ka ndodhur edhe me moder

Postuar: 18/11/2019 - 13:51

Fundjavën që lamë pas Rudina Dembacaj pranoi divorcin nga bashëkshorti dhe u konfirmua lidhja e s

Postuar: 18/11/2019 - 13:49

Këngëtarja shqiptare që jeton dhe vepron në Zvicër, Albana Azizi, ka irrituar publikun dhe mediet

Postuar: 18/11/2019 - 13:36

Një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa u divorcua nga bashkëshorti i saj, Erjon Zalosh