BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

Partneri nuk iu thotë fjalë të ngrohta? Rudina Dembacaj zbulon ‘sekretin’ dhe iu tregon të gjithave ndjekëseve të saja se çfarë duhet të bëjnë

Partneri nuk iu thotë fjalë të ngrohta? Rudina Dembacaj zbulon

Aktorja Rudina Dembacaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Përmes këtyre platformave ajo mban një kontakt të vazhdueshëm me ndjekësit e saj të shumtë, me të cilët ndan detaje edhe nga jeta e saj personale.

Kur vjen puna tek këshillat në lidhje me partnerin, të gjithë drejtohen me vrap tek Rudina Dembacaj, e cila me humorin që e karakterizon, por edhe çiltërsinë nuk ia përton hiç me përgjigjet e saj.

E fundit ka qenë një ndjekëse e cila e ka pyetur Rudinën se si t’ia bëjë me burrin i cili ka tip të ftohtë dhe s’i shpreh fjalë të ngrohta.

“Kërcënoje. Si ta kesh zemër, unë kam nevojë për ngrohtësi, ti s’më jep ngrohtësi, si do ta zgjidhim?”, shprehet Rudina.

Më të lexuarat