BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Gossip

Partneri turk i bën dhuratën që befasoi Genta Ismajlin për festën e Pavarësisë (FOTO)

Partneri turk i bën dhuratën që befasoi Genta Ismajlin për

Genta Ismajli është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh momente nga përditshmëria e saj e sidomos fotot me partnerin turk tërheqin shumë vëmendjen.

Hysein Usta e surprizon shpesh me dhurata Gentën dhe këtë herë ka bërë një gjest shumë të veçantë për të.

Usta ka përgatitur një tortë për festën e Pavarësisë së Shqipërisë në të cilën shkruhej “Urime 28 nëntori”. 

Genta postoi një foto të tortës, e lumtur me surprizën e partnerit.

Partneri turk i bën dhuratën që befasoi Genta Ismajlin për

Më të lexuarat