BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

Partnerja e aktorit të njohur Olsi Bylykut zbulon se është infektuar me Covid-19, habit me deklaratën: Vesh gjatë gjithë ditës rrobat e të dashurit tim, madje edhe të brendshmet e tij. Ja gjendja e saj shëndetësore

Partnerja e aktorit të njohur Olsi Bylykut zbulon se është

Egli Tako, partnerja e Olsi Bylykut, do të festojë ditën e sotme ditëlindjen e 24-të dhe këtë e zbuloi vetë këngëtarja me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

 

Mirëpo, përveç kësaj, Egli tregoi se kjo nuk do të jetë si të gjitha ditëlindjet e tjera, pasi është infektuar me Covid-19. Në një postim në Instastory, Tako shkroi:

“Për të qenë e sinqertë, nuk jam shumë entuziaste për ditëlindjen… Pasi vuajta me ankthin dhe depresionin, tani rezultova pozitive me Covid-19. Thonj të parregulluar, flokët, qerpikët, vetullat, trajtimet për t’u ndjerë si vajza e ditëlindjes si çdo vit tjetër… Siç e meritoja vërtet!

Ndihem keq, pa fuqi dhe e pa motivuar… Vesh gjatë gjithë ditës rrobat e të dashurit tim, madje edhe të brendshmet e tij… haha!

Pra, po. Dita e 7-të me Covid. Dhurata më e mirë për këtë ditëlindje është që ta kaloj këtë situatë lehtë dhe pa komplikime. Shëndeti mbi të gjitha!”.

Partnerja e aktorit të njohur Olsi Bylykut zbulon se është

Gjatë bashkëbisedimit me ndjekësit në Instastory më parë, teksa fliste për mënyrën si e ka menaxhuar ankthin, Egli shkroi: “Duke e pranuar, duke bërë terapi, duke i thënë vetes që do kalojë. Por edhe medikamente për një kohë të shkurtër me recetë mjekësore. Që të kalojë plotësisht do kohën e vet, nuk është një periudhë e prerë me thikë. Thjesht vjen e zbehet derisa mësohesh të jesh aktiv, e kupton se më e keqja ka kaluar. Jam në përmirësim”.

Partnerja e aktorit të njohur Olsi Bylykut zbulon se është

Më të lexuarat