BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Gossip

Partnerja e Gaz Pajës ndan lajmin e trishtë, humb njeriun e shtrenjtë

Partnerja e Gaz Pajës ndan lajmin e trishtë,  humb njeriun e

Partnerja e aktorit të njohur të humorit, Gaz Pajës, ka ndarë sot një lajm të hidhur me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Gjyshi i saj ka ndërruar jetë, ndërsa Ira tregon se ai ishte një person i shtrenjtë për të. Sigurisht që partnerja e aktorit është hidhëruar pamasë për këtë humbje, teksa shkruan krahas fotos me të fjalët që s’ia tha dot para se të ndërronte jetë.

“Gjysh kaq e trishtuar per ikjen tende! Je njeriu me cilesite me te mira qe kam njohur, fisnik, i zgjuar, i dashur…Faleminderit per cdo gje qe ke bere per mua dhe te gjithe! Keshillat e tua do ti kem gjithmone me vete. S’te thashe dot sa krenare jam per nje gjysh si ti…U prefte ne paqe shpriti yt”- ka shkruar ajo.

Më të lexuarat