Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Partnerja ia harxhoi të gjitha paratë, aktori i njohur flet për herë të parë për divorcin

Postuar: 18/03/2019 - 14:32

Aktori turk Ozcan Deniz, i njohur si "Kahramani" nga seriali "Një pjesë e imja", vitin e kaluar u kurorëzua me martesë me partneren 20 vite më të re, Fezya Atakan.

Ata u bënë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin Kuzey dhe dukeshin shumë të lumtur me njëri-tjetrin, mirëpo në media qarkulloi lajmi se çifti ishte drejt divorcit. U tha se Kahramani po e linte partneren e tij me arsyen se ajo i kishte harxhuar shumë para. Madje, ai i kishte mbyllur llogarinë bankare dhe i kishte marrë kartat e kreditit

Megjithatë, aktori ka reaguar për herë të parë në profilin e tij në Instagram, duke sqaruar njëherë e mirë si qëndron e vërteta e lajmit të divorcit. Kahramani ka pozuar së bashku me partneren e tij, teksa të dy kanë nxjerrë gjuhën dhe krahas fotos aktori shkruan: "A është mjaft e qartë tani?", duke lënë të kuptohet se gjithçka mes tyre është në rregull.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/04/2019 - 16:43

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një ndër emrat më të njohur të showbizit shqiptar, e cila vazhdimisht publikon në profilin e saj në Instagram foto e video me të voglin e saj, Fernandon.

Postuar: 20/04/2019 - 15:50

Aktori i njohur, ka treguar mbrëmjen e djeshme se përse nuk dëshiron të largohet nga Shqipëria.

Postuar: 20/04/2019 - 14:58

Këngëtarja me famë botërore dhe shumë e dashur edhe për publikun shqiptar Adele, ka konfirmuar nd

Postuar: 20/04/2019 - 12:34

Adi Krasta është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar, i cili në profilin e tij në Ins

Postuar: 20/04/2019 - 11:40

U ndodh shpesh personazheve të njohur të ekranit që të përballen me komente apo mesazhe të pakënd

Postuar: 20/04/2019 - 10:59

Ajo konsiderohet si vajza e motit më seksi në botë.

Postuar: 20/04/2019 - 10:18

Gjyshja e  Besit, Ija që të gjithë e njohim festoi mbrëmjen e djeshme 80 vjetorin.