BREAKING NEWS

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit të Dick Martyt për krime nga UÇK, e cilëson të pabazë dhe kërkon të hartohet një i ri, tërbohen serbët

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit
x
BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin, si parashikohet të jetë moti për ditën e sotme

Priten stuhi të fuqishme/ Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu në
x

Gossip

Pas 5 vitesh lidhje me aktorin britanik, këngëtarja me famë botërore fejohet fshehurazi

Pas 5 vitesh lidhje me aktorin britanik, këngëtarja me famë

Këngëtarja Taylor Swift dhe i dashuri britanik Joe Alwyn janë fejuar fshehurazi. Çifti i dashuruar nuk ka në plan të shpallë zyrtarisht lajmin e tyre të lumtur, por ia kanë besuar rrethit të tyre të ngushtë.

Sipas The Sun, aktori Joe, 31 vjeç, thuhet se i bleu këngëtares 32 vjeçare, një unazë të cilën ajo e mban “pas dyerve të mbyllura” dhe jo në publik.

Çifti i famshëm janë treguar të matur, ata janë fotografuar vetëm disa herë në tapetin e kuq dhe lajmin e fejesës nuk ia kanë thënë disa anëtarëve të ekipit të tyre.

“Taylor dhe Joe janë tepër të lumtur dhe shumë, shumë të dashuruar. Ata në fakt janë fejuar prej disa muajsh, por i kanë thënë vetëm rrethit të tyre të brendshëm, kryesisht familjes së afërt dhe miqve të besuar, shumë të vjetër. Të gjithë janë betuar gjithashtu për fshehtësi.”-tha një burim i aktorit britanik.

Ai shtoi se Taylor ka një unazë të bukur, por e mban vetëm kur është në shtëpi, pra pas dyerve të mbyllura dhe theksoi se vetëm një pjesë e vogël e njerëzve dinë detaje rreth dasmës. Ende nuk ka detaje konkrete nga dasma dhe nuk dihet nëse çifti do ta konfirmojë zyrtarisht lajmin.

Fejesa e tyre vjen pesë vjet pasi ata filluan për herë të parë lidhjen dhe shënon një kthesë të madhe në jetën e dashurisë së krijueses të hiteve amerikane.

 

Më të lexuarat