BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Pas ankthit që ka mbërthyer familjen mbretërore dhe jo vetëm për shkak të pandemisë, Meghan dhe Harry japin lajmin e bukur

Pas ankthit që ka mbërthyer familjen mbretërore dhe jo vetëm

Burime të sigurta për "US Ëeekly" thonë Harry dhe Meghan kanë bërë plane për të sjellë në jetë fëmijen e dytë.

Të njëjtat burime kanë treguar se Harry dhe Meghan nuk po nxitohen dhe po e marrin çdo gjë shtruar. Megjithatë dëshira për një fëmijë të dytë është shumë e madhe dhe dëshirojnë që kjo të ndodhë sa më shpejt. US Ëeekly shkruan se aktualisht çifti është përqëndruar tek Archie të cilit i kanë dhënë vëmendjen maksimale.

Më të lexuarat