BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Gossip

Pas debati në emision, Melisa i kthehet ashpër: Je xheloz ti?

Pas debati në emision, Melisa i kthehet ashpër: Je xheloz ti?

Puntatën e sotme në “Për’Puthen” u transmetua takimi romantik mes Atdheut dhe Melisës.

Melisa u shpreh se gjatë gjithë kohës i vinte për të qeshur dhe pas kësaj deklarate Bora e pyeti mos vallë ishte kjo një shenjë që tregonte se ajo e pëlqente. Ndërkohë Atdheu deklaroi se kishte pak emocione.

Gjatë bisedës në studio, ndërhyri Erlindi, i cili tha se vajzat “shkrihen pas Atdheut” dhe se nuk duhet të fokusohen vetëm në pamjen e tij të jashtme, por duhet të përpiqen ta njohin më thellë.

“Je xheloz ti? Atdheu është i mirë, i bukur dhe më tërheq fizikisht”, tha Melisa.

Më të lexuarat