BREAKING NEWS

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak: Më qepej nga prapa si xhol dhe…

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak:
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia, zjarrfikësit shpëtojnë mrekullisht...

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x

Gossip

Pas dedikimit të Donald Veshajt për Bora Zemanin, Beatrix Ramosaj del me reagimin e papritur

Pas dedikimit të Donald Veshajt për Bora Zemanin, Beatrix Ramosaj del

“Sy në sy pa fjalë po më kupton”– shprehej këngëtarja në tekstin e këngës “Faj” dedikuar Donald Veshajt. Ky i fundit zbuloi një rresht nga kënga e re që do të publikojë, i cili thotë: “Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë…”

Kaq mjaftoi që fansat e Beatrix Ramosajt të shpërthejnë në komente ndaj tij duke e akuzuar aktorin se për këtë frazë është frymëzuar nga teksti i këngës së Beatrix Ramosajt “Faj”, që iu dedikua pikërisht atij.

Dhe më në fund ka ardhur edhe reagimi i vetë këngëtares, e cila duket se është plotësisht dakord me fansat e saj.

Në një status në Twitter, të publikuar pas postimit të Donaldit, Beatrix shkruan: “Do pak sultjash/hashure se është recetë origjinale të paktën”, shoqëruar me dy emoji.

Pas dedikimit të Donald Veshajt për Bora Zemanin, Beatrix Ramosaj del

Menjëherë fansat e saj e lidhën këtë status me postimin e Donald Veshajt.

Disa e kritikojnë këngëtaren për reagimin që bëri ndaj këngës së Donaldit dedikuar Borës, ndërsa të tjerë e këshillojnë që të ecë përpara dhe të injorojë gjithçka që ka lidhje me ta.

Gjithashtu Beatrix ka publikuar edhe në Instagram një fragment nga filmi i vjetër shqiptar “Dy herë mat”: “Shumë bukur, shumë origjinale”

Më të lexuarat