BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x

Gossip

Pas divorcit nga Francesco Totti, Ilary Blasi nis një histori të re dashurie, ky është trajneri seksi pas të cilit ajo ‘lë kokën’ (FOTO)

Pas divorcit nga Francesco Totti, Ilary Blasi nis një histori të re

Ish-bashkëshortja e Francesco Totti-t, Ilary Blasi duket se ka nisur një histori të re dashurie me Cristiano Iovino.

Pas ndarjes nga Francesco Totti duket se edhe prezantuesja ka rindërtuar jetën me një mashkull tjetër. Ka shumë thashetheme për historinë e supozuar të dashurisë mes ish-futbollistit dhe Noemi Bocchi, por duket se edhe Ilary ka një dashuri të re. Por kush është Cristiano Iovino?

Sipas raportimeve nga Corriere della Sera, në fakt, Pupone do ta kishte kuptuar se marrëdhënia me gruan e tij historike do të kishte marrë fund pasi kishte zbuluar mesazhet që ajo po shkëmbente me Iovinon. Trajneri personal dhe influencuesi nga Roma, Iovino është shumë aktiv në Instagram ku numëron më shumë se 50 mijë ndjekës.

Në rrjetet e tij sociale ka shumë foto në të cilat ai tregon kaçurrelat e lara në ujin e detit, tatuazhet dhe muskujt, në skenarët, të fundit sipas rendit kronologjik, të Balit, Ibizës dhe Mykonos.

 Mes flirteve të famshme të Iovino nuk do të ishte vetëm Blasi, por në të kaluarën ai ka pasur lidhje me Giulia De Lellis dhe Zoe Cristofori, e cila tashmë është partnerja e Theo Hernandez, numri 19 i Milanit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ilary Blasi (@ilaryblasi)