Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas Encës, Noizy-t, Luanës dhe Ledrit edhe kjo këngëtare shqiptare arrin 1 milion ndjekës në INSTAGRAM

Postuar: 15/04/2018 - 21:15

Instagram-i është kthyer në një formë të mirë marketingu për personazhet e njohur shqiptarë, por sigurisht dhe të huaj.

Është padiskutim rrjeti social më i përdorur dhe më i preferuar nga të gjithë pas shumë sondazheve që janë kryer. Kohët e fundit është bërë trend që numri i ndjekësve në këtë platformë është sukses më vete dhe jo rrallë herë ndodh që kur personazhet e njohur arrijnë një numër të caktuar ndjekësish, gëzimin e tyre e ndajnë me fansat.

Deri dje ishin vetëm 4 shqiptarë të cilët e kishin kaluar shifrën e 1 milion ndjekësve në Instagram, por tani u bënë 5. Po i pesti kush është? Është vajzë dhe këngëtare. Elvana Gjata ka arritur në 1 milion ndjekës në Instagram dhe për këtë arritje ajo ka përshëndetur fansat me një foto në Instagram.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/04/2018 - 15:37

Demi Rose është siguruar që të gjithë sytë të ishin drejt saj, ndërsa u shfaq në plazh në Tulum të Meksikës.

Modelja shoqërohej nga fotografi Danny DeSantos për të realizuar disa foto seksi nën rrezet e diellit.

Postuar: 25/04/2018 - 15:00

Aktori i njohur Bes Kallaku njihet për postimet e tij me mjaft humor në rrjete sociale.

Postuar: 25/04/2018 - 14:13

Këngëtarja e njohur  Zanfina Ismajli prej dy vitesh vuan mungesën e nënës së saj, Mona. Kjo e fundit u nda nga jeta pasi vuante nga një sëmundjeje vdekjeprurëse.

Postuar: 25/04/2018 - 14:04

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët më të pasur në Shqipëri. Pavarësisht se ka më shumë se 20 vite në media me një ndër emisionet më të ndjekura në S

Postuar: 25/04/2018 - 13:44

Anjeza Shahini është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare. Talenti i saj u zbulua në "Ethet e së Premtes" dhe u pasua me disa çmime shumë të rëndësishme. 

Postuar: 25/04/2018 - 13:34

Jennifer Lopez, sa më e vjetër aq më e bukur. Aktualisht, ajo duket shumë më mirë se 39 vjeçaret tjera.

Postuar: 25/04/2018 - 13:26

Balerinëve, këngëtarëve, prezantuesve, apo edhe të tjerëve që dalin në skenë mund tu ndodhë ndonjë e papritur teksa janë duke performuar apo duke drejtuar një emision.