BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x
BREAKING NEWS

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të shtëna me armë, dalin me shpejtësi detajet e minutave të fundit

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të
x
BREAKING NEWS

Dërgimi i emrave të komisionerëve në KQZ, Nazarko "zbërthen" lëvizjen e Berishës: Provokim, ja mesazhi "i fshehtë"

Dërgimi i emrave të komisionerëve në KQZ, Nazarko
x

Gossip

Pas incidentit 'simpatik' gjatë performancës, Ronela Hajati e merr me sportivitet dhe bën reagimin 'epik'

Pas incidentit 'simpatik' gjatë performancës, Ronela Hajati

Pjesëmarrja në Eurosong, Ronela Hajatit i ka sjell famë dhe pëlqyeshmëri të madhe në Spanjë.

Këngëtarja ishte e ftuar së fundmi në një program spanjoll, ku ndezi publikun me këngën “Sekret”.

Teksa po performonte plot zjarr Ronela u përball me një incident, të cilin e kaloi me sportivitet.


Mikrofoni i saj u ngatërrua me veshjen por ajo nuk ndaloi performancën edhe gjatë kohës teksa mundohej ta zgjidhte.

Për këtë ka folur edhe Ronela në Instagram ku tregoi për incidentin duke zbuluar se emri i saj pas emisionit ishte i 12-ti më i kërkuar në Spanjë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)