BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Pas Jonida Vokshit, zbulohet një tjetër aktore që do luajë në serialin e Ermal Mamaqit (EMRI)

Pas Jonida Vokshit, zbulohet një tjetër aktore që do

Ermal Mamaqi do të vijë së shpejti me një serial, që siç zbuloi dje, do të mbajë titullin “H.O.T”. 

Pas Jonida Vokshit, Ermali ka zbuluar sot se aktorja tjetër protagoniste do të jetë Klea Huta.

“Ju prezantoj me një nga yjet e serialit “H.O.T”, shkruan Ermali duke njoftuar se seriali do të jepet në ekran në vjeshtë.

Deri më tani dihet dhe se seriali është prodhim i përbashkët i producentëve Ermal Mamaqi dhe Dritan Huqi, me autore Klaudia Brahimaj dhe Bjordi Mezini dhe protagonistë Jonida Vokshi, Klea Huta dhe Ermal Mamaqi. Te tjerë emra të mëdhenj të kinematografisë shqiptare janë bërë pjesë e kastit dhe do të zbulohen së shpejti.