Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas Kejdës, revoltohet edhe Majlinda Bregu me komentuesen

Postuar: 18/08/2018 - 21:41

Pasi vetë Kejda iu kthye  komentueses pas i tha se dukej si 40 vjeç me ndërhyrje që kishte bërë përgjigjen s’ia ka përtuar dhe ish-deputetja demokrate.

Bregu i shkruan me ironi se ajo i paska fyer rëndë.

Replikat

Komentuesja: Je sh e vogel per gjith kto nderhyrje dhe gjith kte make up hund e ber buz te bera ! Dukesh 40 vjec me fal qe po ta them po nga konstrukti trupit fhe fytyra dukesh bash 30-40 vjec

Kejda: Te falenderoj Francesko me Lamborghini te bardhe per kritiken. Te me falesh po hunden, buzet, mollezat etj etj mi kane bere pak keq, se atehere kur linda une para 20 vitesh aq ishin mundesite, perdornin silikon te keq, jo fillera e gjera moderne si tani..Gjithsesi do ja percjell kritiken tende kirurgeve te mi @m.bregu me gjithe ndihmes-mjekun qe e asistoi Oh and i bet if you see a 40 year old looking like this, you’d still hit on her.  Tschüsssss

Majlinda Bregu: Na paska fy rende

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 25

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2018 - 22:29

Enca është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara të shoëbizit shqiptar pasi di si të tërheq vëmendjen me postimet e saj.

Postuar: 20/11/2018 - 22:14

Velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin gjithmonë është treguar mjaft e hapur në komunikimin

Postuar: 20/11/2018 - 21:46

Në vitin 2011, Mc Kresha u ngjit në skenën e “Këngës Magjike” duke performuar këngën

Postuar: 20/11/2018 - 21:41

Modelja shqiptare, Oriola Marashi sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale sigurohet të rrëm

Postuar: 20/11/2018 - 20:00

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ishte në mesin e artistëve shqiptarë që u mblodhën dje në Va

Postuar: 20/11/2018 - 19:45

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata prej më shumë se një muaji është larguar nga Shqipëria, ndërsa ë

Postuar: 20/11/2018 - 19:35

Klea Huta e adhuron këngëtaren Dua Lipa dhe ky nuk është një sekret.