Gossip

Pas lajmeve se Stresi ka nisur një lidhje të re me modelen e njohur, reagon për herë të parë Keisi

Pas lajmeve se Stresi ka nisur një lidhje të re me modelen e njohur,

Një situatë e pakëndshme u krijua dje për Stresin, pasi në rrjet qarkulloi një lajm sipas së cilit reperi shumë i njohur për publikun shqiptar, kishte nisur një lidhje të re me modelen bjonde Atalanta Kërçyku.

Mirëpo, asgjë nuk është e vërtetë dhe lajmin e ka përgënjeshtruar vetë Stresi për “Iconstyle.al”.

Pas bujës së madhe ka reaguar edhe Keisi, në një farë mënyre.

Ajo ka realizuar një video live, ku shihet teksa udhëton me makinë me një shoqen e saj, teksa fansat e kanë ngacmuar lidhur me lajmet e fundit dhe për raportin e saj me reperin.

Mirëpo, Keisi për tu mbyllur gojën vendosi këngën e Stresit dhe filloi të këndonte, duke thënë shkurt dhe qartë se ajo vijon të mbështesë partnerin e saj, pavarësisht problemeve që mund të kenë.

Kjo shpjegon edhe faktin pse Keisi vazhdonte ta mbante në gisht unazën, pavarësisht faktit se nuk flet prej kohësh me partnerin e saj dhe shanset që ata të rikthehen bashkë janë të mëdha, sidomos pas reagimeve të fundit nga të dyja palët.