Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas lajmit të mbidozës së drogës, babai i këngëtares shqiptare i befason të gjithë: “Në djall”

Postuar: 20/11/2018 - 11:57

Këtë fundjavë që lamë pas u raportua se, këngëtarja shqiptare Baby G ishte gjetur në gjendje të rëndë shëndetësore nga policia.

Burime të “IndeksOnline” bënë me dije se, Baby G u kap nga policia me lëndë narkotike, mbrëmjen e së shtunës në Prishtinë. Të njëjtat burime thanë se këngëtarja nga Tropoja ishte dërguar me Urgjencë në Spitalin e Kosovës dhe ishte zhvendosur më pas në Psikiatri.

Pas dy ditësh heshtjeje, Baby G vendosi që të reagonte mbrëmjen e së hënës. Fillimisht ajo publikoi një video ku pozonte para kamerës me emoji-t e puthjeve ku shkruante, “Flisni, flisni, unë vetëm qesh”. (video u fshi)

Ky ishte reagimi i parë i këngëtares, e cila më pas ndau me ndjekësit disa momente nga darka e saj me të atin.

Në një video ku shfaqen babë e bijë, Baby G i kërkon atij që të thotë diçka, ndërsa ai shpreh në anglisht pikërisht këto fjalë: “Në djall Kosova dhe Berlini”.

Në mbishkrimin e videos, Baby G shkruan: “Thjesht babi gjithmonë më fut në telashe”.

Ndërsa në foton ku pozojnë të përqafuar, këngëtarja bën një dedikim për të: “Mbreti im. Babi, frymëzimi im”.

Pavarësisht se në asnjë prej postimeve nuk u shpreh nëse ishte apo jo i vërtetë lajmi që qarkulloi në media, ajo paralajmëroi publikimin e këngës më të fundit të titulluar “Hardy passion”.

Duket se këngëtarja ka shfrytëzuar momentin kur vëmendja është te ajo, për të lançuar hitin e radhës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2018 - 18:25

E gjtihë vëmendja ka qenë tek "Kënga Magjike" dhe këngëtarët që morën pjesë këto ditë.Gazetari i "Thumb" ka qenë i pranishëm për t’u bërë pyetje VIP-ave, ndërkohë që nuk kanë munguar as pyetj

Postuar: 10/12/2018 - 18:19

Ronela Hajati është një nga këngëtaret shqiptare që publiku e do për stilin e saj të veçantë.

Postuar: 10/12/2018 - 17:58

Këngëtari i njohur shqiptar Ermal Meta do të jetë mysafir special i edicionit të 57-të të Festiva

Postuar: 10/12/2018 - 17:43

Çdo vit, pas përfundimit të “Kënga Magjike” mbledh disa nga finalistët ku diskutojnë

Postuar: 10/12/2018 - 16:30

Është një ndër vajzat e Showbiz-it që do të kujtohet gjithmonë nën petkun  e vogëlushes.

Postuar: 10/12/2018 - 16:23

Prej disa muajsh rrjetet sociale ziejnë nga debatet mes repereve të reja në Shqipëri dhe Kosovë

Postuar: 10/12/2018 - 15:17

Flori Mumajesi kishte përgatitur një tjetër këngë për vete, për t`u përfaqësuar në “Kënga M