Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Pas largimit nga familja mbretërore dhe deklaratave shokuese të babait, e merrni me mend si ndjehet Meghan Markle? Flasin burimet pranë saj

Pas largimit nga familja mbretërore dhe deklaratave shokuese të

Harry dhe Meghan Markle humbën statusin e tyre mbretëror për t’u bërë të pavarur financiarisht dhe për të nisur jetën e re në Kanada.

Mediat e huaja kanë publikuar disa foto të Meghan me të birin dhe dy qentë e saj, duke shëtitur e buzëqeshur në një park. Duket se jeta e saj i është kthyer normalitetit, siç ishte para se të martohej me Princin Harry. Burime për “Us Ëeekly” kanë treguar se Meghan tashmë po jeton ditët më të lumtura të jetës. “Meghan ndihet e lirë! S’ka qenë kurrë më e lumtur. Eshtë e kënaqur që ndodhet jashtë Londrës. Madje është habitur se sa shpejt ndryshuan gjërat.”

Mirëpo, largimi nga familja mbretërore nuk ka qenë edhe aq i lehtë për Harry-n, i cili mbajti një fjalim prekës duke shpjeguar arsyet që e shtynë të merrte një vendim të tillë.

Më të lexuarat