BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Pas largimit nga familja mbretërore, princ Harry përfundon në psikiatri, mediat amerikane tregojnë 2 arsyet

Pas largimit nga familja mbretërore, princ Harry përfundon në

Princ Harry vuan nga stresi post-traumatik dhe mesa duket nuk mundet më që ta fshehë këtë fakt.

Sipas revistës “Globe” ai ka pranuar që të hyjë në terapi në një klinikë psikiatrike në Kaliforni. Vdekja e mamasë së tij, princeshë Dianës, është rrënjosur thellë në kujtesën e Harry, një dhembje që ka mbajtur përbrenda që nga viti 1997.

Largimi nga familja mbretërore i ka dhënë atij goditjen finale. Megjithatë jeta e re në SHBA me Meghan dhe vogëlushin e tyre është shpresa e vetme për një jetë më të mirë.

Më të lexuarat