BREAKING NEWS

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit për datën 6 korrik 2022

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit
x
BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x

Gossip

Pas lëvizjes së bujshme ku la përfundimisht Top Channel, Flor Binaj bën deklaratën e papritur: Duhet të shkundet...

Pas lëvizjes së bujshme ku la përfundimisht Top Channel, Flor

Florjan Binaj ka ndarë shumë detaje nga jeta profesionale dhe personale. Aktori i humorit hoqëi dorë pas kaq shumë vitesh nga Portokallia, për t’ju bashkuar emisionit investigativ, Piranjat, që ka nisur prej disa javësh në ABC.

Aktori tha se e ka gjetur veten te “Piranjat”. Ai tha se përtej rolit të moderatorit, qëndron dhe pas rasteve që merret emisioni. “Është një familje e re, më pëlqen kimia që ekziston. Nuk e di se kush ishte shkesi kryesor që na mblodhi por duhet me i blerë këpucë të kuqe.”, tha aktori për këtë eksperiencë të re.

“Për momentin ndihem shumë mirë dhe është një nga ato programe që më bën të ndihem mirë që jam pjesë. Kjo shoqëri ka nevojë të thuhet e vërteta dhe ka shumë kohë që nuk thuhet më. Ka nevojë që të shkundet mirë nga probleme të mëdha që mban mbi supe dhe ka vite që nuk bëhen më.

Ndihem me fat që jam pjesë e Piranjave. Doja që Piranja të bëhet një peshkaqen, specia më e rëndësishme e oqeaneve që vendos ekuilibrat dhe Piranja të jetë e tillë për të bërë atë që po bën.”, tha Flori ndërsa komentoi dhe kiminë me Arilena Arën, duke bashkë prezantuar Piranjat.

“Jam habitur, ne jemi takuar 5 ditë para se të fillonte emisioni. Nuk ishim takuar asnjëherë. Duket sikur kemi 20 vjet që njihemi, jemi dhe tipa të ngjashëm. Arilena i ka idetë e qarta.”, tha aktori.