Gossip

Pas lindjes së djalit, Eduarti surprizon Arbana Osmanin me dhuratën më të bukur

Pas lindjes së djalit, Eduarti surprizon Arbana Osmanin me dhuratën

Pak dite me pare moderatorja, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë.

Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë. Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell.

Diten e sotme moderatorja ka treguar se Eduarti e ka surprizuar me nje dhurate pas lindjes se Dielit. Ne pamjet e publikuara shihet nje varese me emrat e dy femijeve, Jon dhe Diell.

Kujtojme qe Dielli u mirëprit në shtëpi me një atmosferë madhështore. Ambienti i shtëpisë ishte zbukuruar me tollumbaca, arusha dhe në qendër shkruhej "Mirëseerdhe bebi Diell".

Pas lindjes së djalit, Eduarti surprizon Arbana Osmanin me dhuratën