Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas Lorit, Sara uron Ledionin për ditëlindje me foton e veçantë

Postuar: 13/06/2018 - 17:15

Moderatori Ledion Liço është përkëdhelur ditën e sotme me urime mjaft të veçanta dhe për më tepër publike. Ishte Lori e para që e uroi publikisht për ditëlindje, ku e falënderonte për çdo gjë që i ka dhënë familjes tyre.

Ndërkohë pak më vonë partnerja e tij, Sara Hoxha, ka postuar në Instagram  një foto bashkë me Ledionin dhe e shoqëron me mbishkrimin:

“Gëzuar ditëlindjen e një babai të mrekullueshëm dhe një partneri akoma më të mrekullueshëm se aq. Unë festoj me ty çdo ditë! Mezi pres të kaloj pjesën tjetër të jetës time krah teje…”- shkruan Sara.

Unë festoj me ty çdo ditë! Mezi pres të kaloj pjesën tjetër të jetës time krah teje…”- shkruan Sara.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/06/2018 - 12:49

Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës është vënë orët e fundit në qendër të kritikave, si rrallë herë, për zgjedhjen në veshje.

Postuar: 22/06/2018 - 11:38

Johnny Depp në një rrëfim ndryshe ka treguar se si u përball me depresionin, paratë, dashurinë pë

Postuar: 22/06/2018 - 10:52

Prej kohësh, mediat online kanë aluduar se lidhja mes moderatores së njohur Eva Murati dhe djalit

Postuar: 22/06/2018 - 10:04

Eno Popi u përfol nëpër media ditën e djeshme se do të largohet nga “Wake Up” pasi do

Postuar: 21/06/2018 - 22:50

Blogerja Armina Mevlani nuk ka bërë më të mirën e saj me format trupore.

Postuar: 21/06/2018 - 22:36

Selena Gomez bashkëpunoi me Petra Kollins vitin e kaluar për videoklipin e “Fetish”.