BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x
BREAKING NEWS

Ja sa para marrin bashkitë për rritjen e pagave, zbardhet ndarja sipas njësive, 15 milionë dollarë shkojnë për vitin 2024

Ja sa para marrin bashkitë për rritjen e pagave, zbardhet ndarja sipas
x
BREAKING NEWS

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e “SKY”, ja si do zëvendësohet kupola, shefat e komisariateve dhe drejtorët e drejtorive, gati 600 fytyra të reja në krye të rendit

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep dorëheqjen pas të gjitha arrestimeve në qeverinë e tij dhe arsyeja që mund të ketë detyruar gjykatësen të çojë në arrest shtëpie Jamarbër Malltezin

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep
x
BREAKING NEWS

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin nga burgu është kushërira e parë e Ilir Metës, ja njerëzit e ish-presidentit brenda drejtësisë dhe kush është besniku i Sali Berishës që rrezikon të prangoset

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga dëshmitarët për dosjen “CEZ-DIA”, ja skema që po përdor bashkë me Sali Berishën për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin vendimin për të çuar në burg Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, ja praktika gjyqësore që i fundos, çfarë pritet të ndodhë në Gjykatën e Lartë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin
x
BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale dhe zhvarrimi i kufomës së biznesmenit të njohur, Geri Kokalari thirrje SPAK të hetojë Berishën, ja disa nga krimet ku është përfshirë ish-kryeministri

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale
x

Gossip

Pas 'martesës' Kiara debaton me Luizin, veprimi i këngëtarit tensionoi gjërat

Pas 'martesës' Kiara debaton me Luizin, veprimi i

Një situatë e krijuar ditën e djeshme ka futur në debate Luizin dhe Kiarën. Banorët u bënë pjesë e lojës së rezistencës, gjatë të cilës duhet të rrinin pa lëvizur nga vendi duke mbajtur një buton të shtypur në mënyrë që mos të fikej drita.

Luizi bëri një lojë duke u shtirur sikur po urinonte në kovë. Kjo duket se i dha shkas edhe Maestros të bënte të njëjtin veprim si ai, pa e ditur se në fakt Luizi po luante.

Kiara tha se Luizi nuk duhet ta bënte një veprim të tillë. Pikë së pari, sepse kjo i prish imazhin dhe është veprim i pahijshëm. Dhe së dyti, thotë se nuk duhet t’ia bënte Maestros këtë gjë sepse ai mori shkasë nga Luizi.

Kiara: Deri më tani kam bërë disa hapa që nuk do i bëja. Kam bërë realisht shumë.

Luizi: Edhe unë kam bërë jashtëzakonisht shumë. Të gjithë kemi parime dhe barriera, unë i kam thyer të gjitha që të jem me ty.

Kiara: Unë nuk i thyej dot, të rri shtrirë e të bëj skena. Mos e zgjat më se po e tepron. Bën ca muhabete kot. Nuk ia dal dot të vazhdoj këtë bisedë, bravo. Është një ditë shumë e keqe, vjen aty, nuk më thua as “mirëmëngjesi”. Ik se më acarove, u mërzita

Luizi: Të thashë vetë ditën që bëmë ceremoninë, “ma jep dorën dhe dalim tani.” Ti më the “jo, jemi mirë, shkojë deri në fund.” Tani ti po më tërheq, po më thua “mos luaj më.”

Kiara: E ke marrë parasysh që mund të më ulësh mua me lojën tënde? Mua më vjen zor, ndoshta unë e kam sedrën më të theksuar.