BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

Pas ndarjes dhe sherrit të bujshëm me ish të fejuarin, Alvisa deklaron se për Bashkimin është e gatshme 't'i dalë edhe plumbit para', por konkurrenti i “Për’puthen” kapet mat me një tjetër vajzë në lokal nate! Shkëmbejnë puthje dhe…

Pas ndarjes dhe sherrit të bujshëm me ish të fejuarin, Alvisa

Konkurrentja e “Për’puthen”, Alvisa Qarri, u rikthye në programin e dashurisë pas skandalit me ish të dashurin, vetëm për të vazhduar njohjen me Bashkim Saitin. Por duket se djali nga Kosova nuk është më aq i interesuar për bionden seksi.

Kjo sepse, së fundmi në rrjet po qarkullon një video e tij në një klub nate, në të cilën shfaqet nën shoqërinë e një vajze të panjohur për publikun. Ndryshe nga Alvisa, ajo nuk është bionde, por brune.

Pas ndarjes dhe sherrit të bujshëm me ish të fejuarin, Alvisa

Bashkimi duket shumë i afërt me vajzën në fjalë, së cilës i dhuron edhe një puthje në qafë, edhe pse në studio duket se për pak mund të deklarohet për Qarrin.

Pas ndarjes dhe sherrit të bujshëm me ish të fejuarin, Alvisa

Pas rikthimit, Alvisa deklaroi se është e gatshme që “t’i dalë edhe plumbit përpara” për Bashkimin, nëse ata do të jenë çift. Gjatë “Prime-t” të kaluar, Saiti pati një debat të ashpër me konkurrenten tjetër, Efin, e cila e pyeti nëse ka fjetur me Alvisën. Ai e mohoi të ketë ndodhur diçka e tillë.

Pas ndarjes dhe sherrit të bujshëm me ish të fejuarin, Alvisa

Pas ndarjes dhe sherrit të bujshëm me ish të fejuarin, Alvisa

Pas ndarjes dhe sherrit të bujshëm me ish të fejuarin, Alvisa

Më të lexuarat