Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas ndarjes nga bashkëshorti që bëri bujë në media ditën e djeshme, Rudina Dembacaj i futet fuqishëm biznesit (Ja çfarë po hap në kryeqytet dhe me kë po bashkëpunon)

Postuar: 14/11/2019 - 14:28

Lajmi i konfirmimit të ndarjes së Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj bëri bujë në media. E ftuar në një emision mëngjesi moderatorja e konfirmoi vetë lajmin e ndarjes nga Aleksi, me këtë të fundit është në proces divorci. Rudina Dembacaj mesa duket paska edhe ndryshime pozitive në jetën e saj. Së shpejti aktorja pritet të hapë një lokal të vetin, që do të mbajë emrin ‘Cormeum’.

Projektin e aktores, e kanë zbuluar, personazhe të njohur, miq dhe kolegë përmes publikimit të ftesave që ata kanë marrë pëe të qënë të pranishëm në inagurimin e barit më të ri në kryeqytet.

Miqtë e  Rudinës kanë zbuluar se këtë biznes aktorja e ka nisur biznesin bashkë me motrën e saj, Jereda, me të cilën ka një lidhje shumë të ngushtë. Vetë Rudina nuk ka dashur të tregojë shumë detaje mbi këtë projekt të ri të saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 06/12/2019 - 22:49

E ftuar pasditen e sotme në "Aperitiv Fest" Alketa Vejsiu, një nga drejtueset  e Festivalit të Këngës në RTSH foli për gjithë momentet e zhurmës televizive, kritikave dhe pakënaqësive.

Postuar: 06/12/2019 - 22:41

Në fillim të kësaj jave, Bebe Rexha vizitoi Shqipërinë për të përmbushur misionin që premtoi publ

Postuar: 06/12/2019 - 21:42

Artistja e njohur ndërkombëtare, Bebe Rexha vizitoi këtë të hënë Shqipërinë në kuadër të dhurimit

Postuar: 06/12/2019 - 21:03

Kuzhinieri i famshëm shqiptar Renato Mekolli nuk do të jetë më pjesë e “Hells’s Kitch

Postuar: 06/12/2019 - 19:46

Prej 2 sezonesh tashmë, këngëtarja e njohur nga Kosova, Filloreta Raçi ose e njohur ndryshe me em

Postuar: 06/12/2019 - 19:30

Këngëtarja e njohur me famë botërore me origjinë dibrane Bebe Rexha vizitoi Shqipërinë këtë javë

Postuar: 06/12/2019 - 19:27

Aktori paguan jo pak, por plot 25 mijë dollarë në muaj për të ushqyer dhe plotësuar çdo nevojë të