BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Gossip

Pas ndarjes nga futbollisti, bukuroshja shkodrane befason me deklaratën: Më shumë se seksi më pëlqen...

Pas ndarjes nga futbollisti, bukuroshja shkodrane befason me deklaratën:

Erjona Sulejmani është një nga modelet më të njohura.
Të gjithë e mbajnë mend lidhjen e saj me shqitarin Blerim Dzemaili. Ish-bashkëshortja e lojtarit ka bërë librin e saj, në të cilin rrëfen shumë gjëra që nuk i ka thënë më parë.

Bukuroshja shkodrane pohon në librin e saj se nuk do i rezistonte dot Cristiano Ronaldos falë pamjes tërheqëse që portugezi ka.

Ajo çuditi teksa tha se marrëdhënia seksuale nuk e kënaq, por preferon masturbimin. Sulejmani është edhe një tifoze e zjarrtë e futbollit, teksa shpeshherë e kemi parë në stadiume të  ndryshme.

Më të lexuarat