BREAKING NEWS

Në luftë të përditshme me COVID-19, kryeministri Rama jep lajmin e mirë nga spitali Infektiv

Në luftë të përditshme me COVID-19, kryeministri Rama jep
x

Gossip

Pas ndarjes nga Jonida Maliqi, Romeo Veshaj hidhet në krahët e një tjetër këngëtarje? Dalin pamjet

Pas ndarjes nga Jonida Maliqi, Romeo Veshaj hidhet në krahët e

Këtë puntatë emisioni “Treshat” ka pasur të ftuar këngëtaren Samanta Karavella, e cila edhe ka folur lidhur me jetën e saj dhe karrierën.

Pas intervistës, Samanta ka marrë pjesë në skeçin me dy binjakët, Romeo dhe Donald Veshaj, të cilët për këtë herë ishin regjizorët e klipit të saj të ri.

Në “klip” ka marrë pjesë edhe Romeo, që luante rolin e balerinit dhe kërcente me Samantën. Të dy kanë kërcyer në krahët e njëri-tjetrit, duke marrë edhe poza intime.

Ndërkohë Samanta ende nuk ka bërë publike ndonjë lidhje të saj romantike, Romeo nga ana tjetër së fundmi është ndarë nga këngëtarja Jonida Maliqi.

Pas ndarjes nga Jonida Maliqi, Romeo Veshaj hidhet në krahët e