BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x
BREAKING NEWS

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del
x

Gossip

Pas ndarjes nga Kejsi, Stresi kapet 'mat' mes puthjeve e përqafimeve me vajzën misterioze (Video)

Pas ndarjes nga Kejsi, Stresi kapet 'mat' mes puthjeve e

Arkimed Lushaj ose ndryshe i njohur si Stresi, i ka bërë gjithmonë ‘lëmsh’ fansat e tij kur vjen puna për jetën sentimentale.

Kjo për faktin se herë shihet në krah të vajzave të tjera herë bën deklarata të forta ndaj ish-partneres së tij Kejsin, të cilën së fundmi e quajti dhe ‘grua’.

Mirëpo duket se reperi e ka hedhur tashmë përfundimisht pas krahëve historinë me Kejsin pasi një video e tij ku shihet pranë një vajze po bën xhiron e rrjetit.

Videoja e publikuar nga “Aferparty.al”, tregon Stresin i cili ndodhet në një club nate, ku pranë tij shihet një vajzë misterioze të cilës i ka vendosur krahun sipër dhe dyshja duket se po kalojnë një kohë të mirë së bashku.

Të pranishmit kanë treguar se dyshja ishin shumë të afërt tërë kohën duke shkëmbyer puthje me njëri tjetrin.

Kujtojmë se Arkimedi dhe Kejsi i dhanë fund martesës së tyre, pasi marrëdhënia u shoqërua me ulje e ngritje përgjatë viteve.