Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas ndarjes së bujshme, ish-gruaja e këngëtarit shqiptar bën gjestin që nuk pritej

Postuar: 19/03/2019 - 14:40

Në dhjetor të vitit që lamë pas, këngëtari shumë i njohur Stine nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ tregoi publikisht se ai dhe partnerja e tij i kishin dhënë fund lidhjes disa vjeçare.

Në postim, ai e falenderonte Gracian për gjithë momentet e bukura që kishin kaluar bashkë dhe rrëfente se do funksiononin më mirë pa njëri-tjetrin. Ndërkohë, Gracia e ftuar në emisionin e Roza Latit tregoi se nuk e priste ndarjen pasi ishte vendim i Stines.

“Nuk e prisja, është zgjedhje e tij, e kuptova deri në njëfarë mënyre”, tregoi ajo. Mirëpo, mesa duket marrëdhëniet mes dy këngëtarëve janë të mira.

Së fundmi, Gracia ka habitur të gjithë ndjekësit teksa ka publikuar në ‘Instastory’ fragmente nga kënga e re e Stines.

“Suksese të mëtejshme”, shkruan Gracia përmbi video duke treguar kështu mbështetjen për babain e vajzës së saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 22:35

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Pan’ në Tv Klan.

Postuar: 22/04/2019 - 21:21

Aktori i famshëm turk Kivanç Tatlitug së shpejti do të vizitojë Shqipërinë dhe këtë e bëri të dit

Postuar: 22/04/2019 - 19:44

 Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë

Postuar: 22/04/2019 - 19:40

Suksesi i shqiptarëve në botë, po rritet çdo ditë e më shumë.

Postuar: 22/04/2019 - 18:26

 E gjithë bota e di dashurinë që Princ Harry ka për Afrikën dhe duket se këtë dashuri ia ka

Postuar: 22/04/2019 - 17:28

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit K

Postuar: 22/04/2019 - 15:17

Dje në “E diell” ka qenë e ftuar Soni Malaj, e cila veç të tjerash tregoi dhe për kon