Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas ndarjes së bujshme, nëna e Stresit i bën Keisit atë që nuk pritej (FOTO)

Postuar: 21/10/2019 - 11:35

Ndarja e bujshme e Stresit dhe Keisit vazhdon të jetë një nga temat më të diskutuara në mediat online dhe çdo veprim i dyshes po komentohet. Stresi në intervistën e fundit u shpreh se po përpiqet ta rikthejë Keisin dhe dukej i penduar pas ndarjes.

Ndërsa Keisi nga ana tjetër vazhdon jetën e saj në SHBA, por nuk i ka shkëputur përfundimisht marrëdhëniet me familjen e Stresit pasi kur prindërit e tij kishin përvjetorin e martesës ajo i uroi publikisht.

Siç duket Keisi mban marrëdhënie shumë të mira me ta pasi në foton e fundit mamaja e Stresit i ka komentuar.

"Bukur Kejsiiii", i shkruan ajo ndërsa Keisi ia kthen: "Mimiii ime", shoqëruar me një zemër.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/11/2019 - 22:27

 Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez ka rrëfyer për “The Hollywood Reporter” një histori jo fort të këndshme të jetës së saj.

Postuar: 13/11/2019 - 20:26

Modelja e njohur Angela Martini është rikthyer në Shqipëri për të promovuar librin e saj të parë

Postuar: 13/11/2019 - 19:38

Aktori i njohur Gabriel Garko është akuzuar shpesh nga mediat italiane se ai ka kryer ndërhyrje k

Postuar: 13/11/2019 - 18:27

E lindur në vitet ’80, në Shqipëri, e çuditshme do ishte nëse Angela Martini do e kishte të

Postuar: 13/11/2019 - 14:37

Muajin e kaluar mediat e huaja bënë të ditur se këngëtarja Demi Lovato ishte ndarë nga i dashuri

Postuar: 13/11/2019 - 13:57

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli ka tërhequr vëmendjen me dasmën madhështore ku të ftuar ishin

Postuar: 13/11/2019 - 11:14

Prezantuesja e njohur, Stela Kotri, e cila është bërë pjesë e emisionit "Dance with me"